Білім күні

День знаний День знаний День знаний День знаний День знаний День знаний День знаний

1 сентября 2023 02:09

1 қыркүйек - білім күні оқу орнымыз әдеттегідей есігін айқара ашып, білім алуға келген талапкерлерді, студенттерді құшақ жая қарсы алды. Биылғы алғашқы қоңырау оқу орны үшін ерекше, тарихы тереңде жатқан білім ордасы 100 ші талапкерлерді қабылдап, 100 –ші рет Білім күнін өткізіп отыр. Жаңа оқу жылында 1619 өтініш қабылданып, оның 390 талапкері Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжге оқуға түсу мәртебесіне ие болды. Оқуға түсуге өтініш білдірушілер саны жыл сайын артып келеді, бұл колледж мәртебесінің жоғары екендігінің айғағы.

Салтанатты іс-шараға ардагер ұстаз Жумагулова М.Ж., колледж оқытушылары, ата-аналар, қонақтар қатысты. Қонақтар болашақ ұстаздарға, колледж ұжымына жылы лебіздерін білдіріп, жаңа оқу жылымен құттықтады.

Құметті ата-аналар, студенттер, қонақтар сіздерді жаңа оқу жылының басталуымен құттықтай отырып, әр істеріңізге сәттілік тілейміз!